Bir Unbiased Görünüm duvar kagidi nasil yapistirilir

DUVAR KAĞIDININ UYGULANACAĞI YÜZEY ÇİMENTO VEYA TuzakÇI SIVA ISE; Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi sinein saten hileçı macun çekilip pürüzleri yasak etmek kucakin zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek karınin uslu makam primer astar güruhnüz.

Eğer yeni boyanmış bir duvara duvar kağıdı ilave etmek istiyorsanız astar tabakaı uygulamayı unutmayın. Ayrıca, duvarlarda zaten duvar kağıdı bulunuyorsa ilk olarak bu duvar kağıtlarını sökün. Bunu yapmazsanız yeni duvar kağıdının dayanıklılığını etkilemiş olursunuz.

İkinci destan kağıdı, ilk kesilen uzunluk ile yön yana getirip desenlerin birbirine uyumuna ilgi ederek berenarı henüz sehim verip kesiniz. İkinci boydan sonraki boyları aynı şekilde bir önceki kamet ile desenleri uyacak şekilde kesebilirsiniz.

Sizin yapmanız müstelzim sadece yaşam alanlarınızın bütünlüğünü koruyacak olan desenli duvar kağıdını seçerek duvarınıza uygulamak. Sağlıklı renkte desenli duvar kağıdını seçmeniz halinde ıvır zıvır bir dokunuşla evinizi harikalar diyarına çevirmeniz olanaklı.

Yapıştırıcının uygulanması konusunda ‘Yapıştırıcının Uygulanması’ kısmını okuyunuz. Duvar kağıdının kenarlarının üst üste gelmeyecek ve mesafelik kalmayacak şekilde yapıştırılmasına dikkat ediniz. Madun ve üstteki fazlalıkları bir maket bıçağı ile kesiniz. Duvar yüzeyini hafifçe ıslatılmış ak pak bir bez ile temizleyiniz. Duvar kağıdı silinebilme özelliklerine bakarak bu iş özenle strüktürlmalıdır. İlk dü üzeri uygulanmasından sonrasında vasati bir zaman derece uygulamada sıkıntı olmadığından güvenli yetişmek için bekleyiniz. Problem nanay ise diğer boyların ve ruloların uygulanmasına belirtildiği üzere devam ediniz.

Koca ölçekli çdâhilek desenli duvar kağıtları geniş alanlarda henüz etkileyici dururken, ıvır zıvır alanlarda küçümencik çbâtınekli duvar kağıtları elan çok desenini gözler önüne serecektir.

Arkası sıra süngeri duvar kağıdının üzerinde yatay bir şekilde davranış ettirmeli ve duvar kağıdının şeşnda kalmış olabilecek havayı nanay etmelisiniz.

önceki plastik boya ve akrilik deniz bazlı boyalar duvarla yağsız bir tutunma sağladıkları derunin bu tip boyalı yüzeylerin güçlendirilmesi gerekir. Duvarın mümkünse kazınması yahut inkılap astarı ile meşakkatlilendirilmesi Bilgilendirici Mesaj önerilir.

Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz dönem iptal edebilirsiniz.

Günümüzün artan trendi bağımlı ki çağcıl ve konforlu evler tasarlamak. çağcıl mobilyalara en esen intibak sağlayıcı desenli duvar kağıtları; çizgili desenler, geometrik layihamlar ve dirim ciğerindeki objelerden esinlenmiş düşüncemlar… Geometrik desenli duvar kağıtları uygulandıkları alana taze bir erke ve dinamizm katarken, çizgili duvar kağıtları kullanılan kayranı olduğundan henüz geniş gösterme puntı sağlamlarlar.

Bu şekilde yeniden seçimlerinizi siz yapmış olursunuz, zevkinize göre teamülin uzmanına duvar kağıdı kaplatmış olursunuz. Yanlış yapabileceğiniz bir muamele ise duvarınızın zarar görmesine ve yapmış olduğunız giderın çöpe gitmesine neden olur.

Tek ahit üst üste binmesine veya yavaş bile olsa fasıla kalmasına müsaade vermeyiniz. İki uzunluk kağıt tam medlulı ile kenar yana doğacak şekilde duvara yapıştırılmış olmalıdır. 2 pasta uygulaması bittikten sonra 1 saat bekleyiniz. Uygulamanızda bir sorun yoksa ikinci kategori kağıtlara aynı şekilde devam edebilirsiniz. Bir duvarın kaplaması bittikten sonrasında zir ve üstteki fazlalıkları bir mastar üzerinden maket bıçağı ile kesiniz. Masumca suda yıkanmış bir bezle bütün kaplanan duvar yüzeyini siliniz.

    Duvar kağıdı toz tutkalı paket üzerinde yazan nicelik denli kez ile karıştırılarak hazırlanmaktadır. Kovaya doldurulan su içine toz tutkal  yavaş yavaş serperek aynı zamanda da su bir çubuk yardımıyla karıştırılarak hazırlanmalıdır.

Kadem 4: Odada başlamış olacağınız noktayı belirleyin. girmek sinein en mefkûre bekçi ise odanın en göze çarpmayan noktasıdır. Duvar kağıdını asla vasat duvardan uygulamaya temellamayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *